Tour

Udhetim 1 ditor ne Mavrove Cdo te diele 15 €/Personi

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

367

Ne Pakete Perfshihet:

Transporti vajtje – ardhje me autobuz komod
Tirane- Mavrove – Tirane

Itinerar i Turit

Dita 1

Udhetim 1 ditor ne Mavrove

Nisja te dielen ora 6:00 ne mengjes. Kalimi nga pika kufitare e Qafe Thanes, nje ndalese e shkurter per kafe.Vazhdojme udhetimin drejt Mavroves Mberritja te pista e skive Mavrovo. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:00. Gjate kthimit, ndalese per kafe dhe pushim, Kthimi ne Tirane ne mbremje.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
Paisjet e skive, aktivitete te tjera ne pisten e skive dhe asnje vakt.

Kontaktoni Per Rezervim

Rruga Sulejman Delvina , Tirane

+355 69 931 6107

kallucitravel@gmail.com