Tour

Udhetim 1 ditor ne Kolashin nisja cdo te Diele 15 €/Personi

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

361

Ne Pakete Perfshihet:

Transporti vajtje – ardhje me autobuz komod
Tirane- Kolashine – Tirane

Itinerar i Turit

Udhetim 1 ditor ne Kolashin

Udhetim 1 ditor ne Kolashin

Nisja te dielen ora 6:00 ne mengjes. Kalimi nga pika kufitare e Hanit te Hotit, nje ndalese e shkurter per kafe.Vazhdojme udhetimin drejt Kolashines. Mberritja te pista e skive. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:00. Gjate kthimit, ndalese ne qendren tregetare Delta City ne Podgorice per rreth nje ore. Kthimi ne Tirane ne mbremje.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
Paisjet e skive, aktivitete te tjera ne pisten e skive dhe asnje vakt.

Kontaktoni Per Rezervim

Rruga Sulejman Delvina , Tirane

+355 69 931 6107

kallucitravel@gmail.com