Tour

from15

Tur 1 ditor Brezovice Nisja cdo dite te Diele Cmimi 15 Euro/Personi

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

306

Ne Pakete Perfshihet:

Transporti vajtje – ardhje me autobuz komod
Tirane- Brezovice – Tirane

Itinerar i Turit

Dita 1

Dita 1

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 gjate rruges bejme nje ndalese per kafe,Kalimi nga dogana e Morines pas procedurave doganore vazhdojme rrugen per ne pisten e skive ne Brezovice. Mberritja ne Brezovice qendrojme per te bere ski deri ne oren 15:00,me pas nisemi drejt Prizrenit per nje vizite rreth nje ore.Kthimi per ne Tirane . Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe,mberritja ne Tirane ne mbremje.

 

Nuk perfshihen ne cmim:

Paisjet e skive, aktivitete te tjera ne pisten e skive dhe asnje vakt.

Kontaktoni Per Rezervim

Rruga Sulejman Delvina , Tirane

+355 69 931 6107

kallucitravel@gmail.com