Tour

from15

Plazh në Ploce, Budva – 15€

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

82

Ne Pakete Perfshihet:

Udhetimi me autobus komod.
Vizitat sipas programit
Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Itinerar i Turit

Dita 1

Duke filluar nga data 7 Korrik [ dhe çdo të diel në vazhdim.. ]

Ora 06.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan Gjate rruges bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan . Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve. Pjesen tjeter te dites e shfrytezojme per plazh ne PLOCE. Schiuma Party dhe plazh.

Fëmijët:

  • 2-12 vjec paguajnë 10 Euro;
  • mbi 12 vjec paguan si i rritur;
  • nëse nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

Kontaktoni Per Rezervim

Rruga Sulejman Delvina , Tirane

+355 69 931 6107

kallucitravel@gmail.com