Tour

31 Dhjetor – 2 Janar, Viti i Ri në Kolashin, Tur 3 ditor! Vetëm €179

Departure Date

Daily

Views

218

Ne Pakete Perfshihet:

MBREMJA GALA E VITIT TE RI ME MUZIKE LIVE
Akomodimin ne Hotel Voco 5* ne Podgorice
Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restorantin e hotelit.
Perdorimi i qendres Wellnes (jakuzzi, pishina..) dhe perdorimi i palestres
Guida gjate vendeve qe do te vizitojme.

Itinerar i Turit

Dita 1

DITA E PARË –

Nisja nga Tirana në orën 12:00. Ndalesa të shkurt. Kalimi në pikën doganore Hani i Hotit. Akomodimi në HOTEL VOCO 5 YJE . Kohe e lirë për të pushuar dhe për të përdorur Pishinen dhe SPA-në e hotelit si jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren. Mbrëmja Gala e Vitit të Ri Buffe e Hapur dhe me Muzikë Live
Dita 2

DITA E DYTË-

Pas konsumimit të mëngjesit buffe në Hotel, kohë e lirë për të përdorur facilitetet e Hotelit si: Pishinë Dimërore Jakuzzi, Sauna, Palester. Darka në hotel. Mbrëmje Festive me Muzikë Live Malajzeze & DJ.
Dita 3

DITA E TRETË –

Pas konsumimit të mëngjesit buffe në restorantin e hotelit, nisemi drejt Kolashinit. Mbërritja në Kolashin rreth orës 10:30 dhe qendrimi atje deri në orën 15:30. Kohe e lire për të bërë Ski dhe për të konsumuar drekën në restorantet e zonës. PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si më e madhja në Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire për skijim te ndara në pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise. Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik për tu zhvendosur në pistat e shumta te Kolashinit. Pas drekës, rreth ores 15:30 nisemi drejt Tiranës, mbërritja në Tiranë rreth orës 21:00

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1Transporti 20 € / person / vajtje – ardhje.
2) Pijet gjatë vakteve ushqimore.
3) Pajisjet e skive dhe shëtitjet me teleferik.
4) Hyrjet nëpër monumente ose muzeume.

#SHENIM

? Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.

? Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.

? Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20

? Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para

? Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.

? Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

? Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

Kontaktoni Per Rezervim

Rruga Sulejman Delvina , Tirane

+355 69 931 6107

kallucitravel@gmail.com